Naistepäeva tähistamine Ajaleidja Loomemajas
TerviseedendusMuusikaHuvitegevusKoolitus/töötuba
Vaata Facebookis
Algusaeg:
L, 08.03.2025 14:00Lõpuaeg:
L, 08.03.2025 19:00Asukoht:
Ajaleidja LoomemajaKorraldaja:
Ajaleidja LoomemajaPilet:
Väenuku töötuba 15 €, aktiivne meditatsioon ja helirännak 15 €. Võib valida ühe ürituse või osaleda mõlemal!
Kutsume kõiki naisi 8. märtsil Aegviitu Ajaleidja Loomemajja üheskoos tähistama naiselikkust ja naiseks olemist!
Kl 14.00 algab naiste väenuku valmistamise töötuba, mida juhendab Ella Kari. Vepsa nuku taolised nukud on levinud mitmete soome-ugri ning slaavi rahvaste seas ja on tuntud eelkõige kui naiseliku väe toetajad. Naised valmistasid neid oma tervise ja viljakuse toetamiseks erinevatel eluetappidel või tähtpäevadel. Aga ka mehed võivad endale nuku valmistada, et kindlustada tulevase või praeguse naise heaolu! Töötoa hind on 15 eurot, mis sisaldab ka teed ja kooki.
Kl 17.00 liigutame end aktiivse meditatsiooni saatel, mille järel saab nautida lõõgastavat helirännakut. Hind 15 eurot, mis sisaldab ka teed ja kosutavat snäkki pärast helirännakut.
Palun anna osalemissoovist teada Loomemaja Messengeris või meili teel aegviiduloomemaja@gmail.com, et oskaksime Sinu tulekuga arvestada!